Przyszłość transportu kolejowego do Chin

Transport kolejowy do Chin zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Głównie dlatego, że jest szybszy od transportu morskiego i zdecydowanie tańszy od lotniczego. Czy to jego jedyne atuty?

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Po co mężczyzna na porodówce?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kobiety rodziły w domu w asyście akuszerki, później trafiły do szpitala, a z czasem wraz z nimi na sali porodowej pojawili się mężczyźni. Jaka jest rola partnera w porodzie? To fanaberia, czy może bardziej potrzeb

+ CZYTAJ WIĘCEJ

"Butikowy biurowiec" powstanie przy Dworcu Gdańskim. O wystrój była awantura

Nowoczesna bryła wchłonie powojenny budynek, wkrótce zacznie się montaż elewacji z ornamentami, które mają świecić jak lampiony. Powstaje "butikowy biurowiec", który cieszy.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Lignoceluloza, czyli nowa jakość przy ocieplaniu domów

Na rynku dostępnych jest wiele materiałów służących do izolacji domu. Ich wybór determinowany jest przez szereg czynników. Jednym z nich jest technologia, w jakiej był stawiany oraz rodzaj zastosowanego "budulca". Jednak i w tym przypadku decyzja

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Co płynie w twoim kranie?

Wśród polskiego społeczeństwa wciąż krąży mit dotyczący niezdrowej wody w kranie. Większość uważa, że nie nadaje się do picia, tymczasem w wielu miejsca jest lepsza niż ta z butelki...

+ CZYTAJ WIĘCEJ

BYŚ sponsorem Hutnika Warszawa

Firma BYŚ - Wojciech Byśkiniewicz, dołączyła do grona partnerów Hutnika Warszawa. To kolejny krok w budowie drugiej siły sportowej Warszawy, wyznaczającej nowe trendy w stołecznym sporcie.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Perspektywa coachingu w Polsce

Rynek coachingu w Polsce szacowany jest na niemal 40 mln zł., ale wciąż wydaje się być tematem mało rozpowszechnionym nad Wisłą.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Pracowałeś za granicą? Należy Ci się zwrot podatku

Każdy kto pracował za granicą i otrzymywał wynagrodzenie, powinien się z tego rozliczyć - niezależnie od tego, czy jego pobyt trwał kilka tygodni, czy też kilka miesięcy.

+ CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do strony:
1
2
34

KLIENCI