BIEG MIKOŁAJÓW - biegasz i pomagasz

6 grudnia 2015, jeden bieg, cztery miasta, wspólny cel - pomoc dzieciom. Już za kilka dni odbędzie się trzecia edycja Biegu Mikołajów.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Studenci wyjeżdżają z Polski

Emigracja polskich studentów jest coraz powszechniejszym zjawiskiem. Młodzi ludzie wyjeżdżają, by zdobywać wiedzę i mieć lepszy start na przyszłość. Polskie uczelnie muszą mieć się na baczności.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Producent materacy odświeżył swój wizerunek

Producent wysokiej jakości materacy rusza z odświeżonym wizerunkiem, nową ofertą produktową, a wszystko pod hasłem "Ty, ja, oni - wszyscy potrzebujemy indywidualnego dopasowania materaca."

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Energizer grami mobilnymi promuje baterie

Firma Energizer rozpoczęła promocję swoich baterii Alkaline Power i Max opartą na serwisie Energizer100games.com z grami mobilnymi.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Sztuka picia kawy, czyli jak prawidłowo degustować kawę

Kawa, podobnie jak wino, posiada pewne reguły degustacji. Znając przynajmniej kilka z nich, można lepiej dostrzec właściwości smaku i aromatu tego czarnego naparu. Jej bogactwo jest przeogromne.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Kawa w Polsce jedną z tańszych w Europie

Najwięcej kawy do Polski importuje się z Wietnamu i Niemiec, a na kolejnych miejscach znajdują się dostawcy z Brazylii i Ugandy. Kawa w Polsce jest jedną z najtańszych w Europie.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Outsourcing, czyli niech zrobią to inni

Outsourcing to nic innego, jak przeniesienie pewnych kompetencji na zewnętrzne podmioty. Dzięki temu możemy skupić się na kluczowych dla przedsiębiorstwa zagadnieniach.

+ CZYTAJ WIĘCEJ

Mobilność i dalsza edukacja poprawiają notowania na rynku pracy

Coraz więcej Polaków dostrzega konieczność ciągłego rozwoju swoich kompetencji zawodowych. Ukończenie drugiego kierunku studiów daje szansę na zwiększenie swojej dotychczasowej pozycji na rynku pracy lub zupełnie nowy start.

+ CZYTAJ WIĘCEJ
Przejdź do strony:
12
3
4

KLIENCI