Organizacja imprez

Organizujemy oraz wspieramy klientów w realizacji projektów o charakterze eventowym. Współpracujemy z doświadczonymi podwykonawcami, przez co jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę oraz organizację imprezy sportowej.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy doświadczenie w organizacji oraz współorganizacji - imprez biegowych, gal sportów walki, meczów piłkarskich, imprez plenerowych (charakter rekreacyjny), meczów hokejowych oraz turniejów amatorskich. Współpracujemy z lokalnymi władzami oraz związkami sportowymi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając mu unikalną, atrakcyjną dla kibiców i uczestników oprawę.

Sponsoring

Oferujemy kompleksowe działania z zakresu sponsoringu sportowego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klubów, jak i firm.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

Tym pierwszym doradzamy, jak zwiększyć swój potencjał marketingowy w kontekście pozyskania sponsorów oraz partnerów biznesowych. Tworzymy profesjonalne oferty sponsorskie, uwzględniające różne poziomy współpracy ze sponsorami – od działań projektowych po kompleksową, strategiczną współpracę. 

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że sponsoring sportowy to ważny element budowania wizerunku marki. Doradzamy im, w jaki sposób – poprzez współpracę z klubami i organizacjami sportowymi – zwiększyć ich rozpoznawalność oraz osiągnąć inne, zamierzone korzyści. Pomagamy im wybrać dyscyplinę sportu oraz klub najbardziej optymalny pod kątem prowadzonej przez nich działalności oraz typu klienta.

Dbamy o to, aby nawiązana współpraca sponsorska między klubami, organizacjami sportowymi, a firmami była efektywna dla obu stron. Poza przygotowaniem profesjonalnej oferty sponsorskiej, nadzorujemy realizację wszystkich zawartych w niej świadczeń.

Współpraca z mediami

Zapewniamy klubom, organizacjom oraz imprezom sportowym szerokie dotarcie do mediów. Żyjemy w czasach, w których dominują środki masowego przekazu. Współpraca z nimi zapewni sukces każdego projektu o charakterze sportowym.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

Zakres działań dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych klientów. Pozyskujemy patronów medialnych, piszemy zapowiedzi imprez/meczów, artykuły promocyjne oraz relacje z wydarzeń. Dbamy o odpowiednią ekspozycję wydarzenia w Internecie. Skuteczność naszych działań to efekt wypracowanych przez lata dobrych relacji z dziennikarzami z mediów – ogólnopolskich, sportowych, lokalnych oraz tematycznych. Oferujemy usługę pełnego biura prasowego, świadczymy również działania projektowe lub wspierające. Więcej szczegółów możemy przekazać mailowo lub telefonicznie.

Custom publishing

Posiadamy unikalne kompetencje w obszarze wydawania czasopism dla klubów oraz organizacji sportowych.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

Umożliwia nam to nasze doświadczenie dziennikarskie. Usługę custom publishingu kierujemy do wszystkich klubów - bez względu na reprezentowany poziom rozgrywek. Mimo rosnącej roli Internetu w naszym życiu, wciąż uważamy, że czasopisma są doskonałym narzędziem do budowania dobrych relacji ze sponsorami i partnerami biznesowymi oraz, a może przede wszystkim, integracji środowiska kibicowskiego. Częstotliwość wydawniczą, objętość i nakład pisma dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.

Doradztwo i consulting

Dla naszych klientów staramy się być doradcą i konsultantem. Każda współpraca poprzedzona jest wewnętrznym audytem, umożliwiającym nam poznanie mocnych i słabych stron klienta, jak również jego obaw i oczekiwań.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

To wszystko, w połączeniu z dogłębną znajomością specyfiki wybranych środowisk sportowych oraz biznesowych, pozwala nam projektować skuteczne kampanie marketingu sportowego - sprofilowane na osiągnięcie konkretnych celów zgodnych z oczekiwaniami klubu lub organizacji sportowej.

Strony www

Tworzymy i administrujemy stronami internetowymi klubów, organizacji i związków sportowych.

  • CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy bogate portfolio zrealizowanych projektów w tym obszarze. Współpracujemy z informatykami specjalizującymi się w tematyce sportowej, przez co łatwo nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania wynikające ze specyfiki działalności danego klubu lub organizacji. Oferujemy indywidualne projekty informatyczne oparte o autorskie rozwiązanie CMS oraz stałą obsługę techniczną strony.

KLIENCI